Haber

Eskişehir Valisi Ayyıldız Polis Haftası için mesaj yayınladı

Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatının 178. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Vali Ayyıldız, mesajında, “Ülkemizde barış ve güvenlik ortamının korunmasında en büyük güvencemiz olan üstün bir görev anlayışıyla görev yapan Türk Polis Teşkilatımızın 178. kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimle kutluyorum. fazla mesai kavramı.” ifadeleri kullandı.

Teknolojinin tüm imkanlarıyla güçlenmeye devam eden Türk Polis Teşkilatı’nın etkin istihbarat yapısı ve önleyici odaklı güvenlik uygulamalarıyla sürekli kendini yenilediğini belirten Vali Ayyıldız, mesajında ​​şu ifadelere yer verdi:

“Güvenlik teşkilatımız, terör ve organize suçlar başta olmak üzere ülkemizin her yerinde asayiş ve huzurun korunmasında değerli görevler üstlenmekte, büyük bir fedakarlık, cesaret ve kahramanlıkla gece gündüz çalışmaktadır. Milletimizin can ve mal güvenliğini hak, hukuk, vicdan ve ahlaka uygun olarak sağlama çizgisinde ‘Polis vicdanı olmayanların karşısındadır’ düsturunu benimseyerek, en büyük gücünü görev bilincinden almaktadır. Halkımızın güveni ve vatanseverliği ile yoğrulmuş, Vatan ve Milletimiz için canını ortaya koyarak her an göreve hazır olan tüm emniyet mensuplarımızın 178. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşu Başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatanına, toprağına ve bayrağına hizmet ederken şehadetle şereflenen emniyet mensuplarımız ve tüm şehitlerimiz. Kendisini rahmetle anıyor, gazilerimize uzun ve sağlıklı ömürler diliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu