Yaşam

YouTuber Şaka Yapmak İsterken Silahla Vuruldu Videosu

YouTuber’ların zaman zaman şaka videoları çektiğini görebiliriz. Bu Türkiye’ye özgü bir şey değil. Her ülkede hızla şaka üzerine İçerik oluşturucular var. Bunlardan biri de ABD’de yaşayan Tanner Cook. “Classified Goons” adlı YouTube kanalı için şaka odaklı videolar üreten Cook, yaptığı son şakada beklenmedik bir olayla karşılaştı. Şakacı adam, YouTuber atış . Gelin bu kan donduran olayın detaylarına bir göz atalım.

ABD’nin Virginia eyaletindeki bir alışveriş merkezine gitti ve oradaki insanlara şaka yapmaya çalıştı. bronzlaştırıcı Aşçı 31 yaşındaki Alan W. Colie adında bir adamla aynı zamana denk geldi. Adamla ilgili şakalaşmaya başlayan YouTuber, olanlara şaşırdı. Colie, kemerinden çıkardığı tabancayla Tanner Cook’a ateş etti ve YouTuber midesini ve karaciğerini ciddi şekilde yaraladı.

Zanlı olay yerinde yakalandı

* Taner Aşçı.

Silah sesinin AVM’de yankılanması ve çevredekilerin olaya tanık olması üzerine saldırgan, sahneden kaçmadan yakalanmış. Hastaneye kaldırılan YouTuber, önce ameliyata ardından ağır bakıma alındı. Bir gün sonra kendine gelen YouTuber, ” Sadece bir şaka sadece şaka yapıyordum ve bu adam bunu pek iyi karşılamadı. Beni vurdu.sözlerini kullanırken saldırganla aralarında herhangi bir konuşma olmadığını belirtti.

Virginia kolluk kuvvetlerinden de olayla ilgili bir açıklama geldi. Açıklamada, yakalanan saldırgan ağırlaştırılmış kasten yaralama Silahla yaralama ve yerleşim bölgesinde silah kullanmak suçlarından yargılanacağı belirtildi. Ölümünden dönen Tanner Cook şakalarından vazgeçmek üzere. görünmüyor . Yerel bir gazeteye röportaj veren YouTuber, ” Videolar üretmeye devam edeceğim.” söz konusu.

Saldırganın yakalanma sahnesini aşağıdan izleyebilirsiniz:

mahmudiyehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu